Всі види віз. Консультації з працевлаштування в Англії та Європі

Лісапетний Батальйон в Коломиї 7 грудня!

Продовження Європейського туру

ХЕЛОУ, КОЛОМИЯ! «ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИБУДЕ З НОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ХЕЛОУ, ЄВРОПА!»

Файно бавитися вміють тільки українці! Щоб забавити Європу, туди вирушають незрівнянні бабоньки з «Лісапетного батальйону». І помчать до Європи саме через…Коломию!

Народне камеді-шоу від Наталії Фаліон – це ліки від осінньої меланхолії, перемога над ворогами і активна життєва позиція!

«Лісапетний Батальйон» – знову у Коломиї!

Запрошуємо у четвер, 7 грудня, о 19:00, до Народного дому – буде нова програма «Хелоу, Європа» - дві години сміхотерапії, нові пісні та улюблені хіти і подарунки для глядачів! Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а, як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант».

У 2017 році гурт святкує 25 років – Лісапет мчить і спинятися не планує!

І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і рвонуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).

Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії. Невтомні «баби» їздять виступати перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві. Тому «Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок. А головне – їхній позитив не має терміну придатності!!!

Тому приходьте самі та приводте друзів, смійтесь, веселіться – не пожалієте!

Давай, баби, давай у Європу – навчимо Коломию танцювати по-нашому! Підтримаймо своїх!

Квитки у Народному домі м. Коломия (050 978 05 99; 5 07 89). Вартість квитків від 80 до 180 грн.

Підпишись на електронну версію газети "ЗР-Інформ"!

Більше оголошень та рекламних пропозицій - в тижневику "ЗР-Інформ"!

Нагадуємо, Дошка оголошень від "ЗР-Інформ" не є дзеркалом видання, а виступає його доповненням. На сайті можна розмістити більшого обсягу оголошення, додати до 3-х фото, отримувати повідомлення від користувачів, опублікувати оголошення в день подання!

Прості оголошення (не комерційного характеру) публікуються на сайті БЕЗКОШТОВНО!