Візи та працевлаштування за кордоном. Консультації

Як подати оголошення та оплатити послуги

1) Для того, щоб подати своє оголошення, потрібно перейти через посилання "Додати оголошення" на сторінку подачі оголошення (див. малюнок нижче):

крок 1

 

2) Заповніть форму подачі оголошення (див. малюнок нижче):

крок 2

 

3) Після цього введіть у відповідне поле код захисту з картинки, виберіть місце публікації, можливе додаткове оформлення та натисніть кнопку "Відправити" (див. малюнок нижче).
Увага! В залежності від типу оголошень, рубрик, кількості публікацій, додаткового оформлення - публікація може бути платною (підрахунок вартості здійснює автоматичний калькулятор, вартість послуг можна побачити внизу форми подачі оголошення).

крок 3

 

4) Якщо всі поля були заповнені правильно і публікація не вимагає проплат, Ваше оголошення одразу потрапить на сайт. Якщо потрібна проплата для публікації, необхідно здійснити перехід до оператора-касира, який допоможе вам провести платіж (див. малюнок нижче):

крок 4

 

5) На сторінці касира-оператора необхідно вибрати платіжну систему, через яку вам зручно здійснити проплату (див. малюнок нижче). Наступні кроки по оплаті здійснюються згідно інструкцій, які пропонує вибрана платіжна система.

крок 5

 

Після здійснення проплати ви зможете повернутися на Дошку оголошень "ЗР-Інформ", а ваше оголошення буде опубліковане на сайті.

Бажаємо вам успіхів у хороших справах!

 

Підпишись на електронну версію газети "ЗР-Інформ"!

Більше оголошень та рекламних пропозицій - в тижневику "ЗР-Інформ"!

Нагадуємо, Дошка оголошень від "ЗР-Інформ" не є дзеркалом видання, а виступає його доповненням. На сайті можна розмістити більшого обсягу оголошення, додати до 3-х фото, отримувати повідомлення від користувачів, опублікувати оголошення в день подання!

Прості оголошення (не комерційного характеру) публікуються на сайті БЕЗКОШТОВНО!