Реклама ЗР-Інформ

Як можна подати оголошення в газету / на сайт «ЗР-Інформ»?

Існують різні способи подачі оголошення:

  • через редакційні телефони: (03433) 5-09-90, 099-909-81-24;
  • через форму подачі оголошень на сайті;
  • у редакції тижневика «ЗР-Інформ»: м. Коломия, вул. Петлюри, 13, пн.-пт. з 8.00 до 17.00.

Які оголошення можна опублікувати безкоштовно?

Прості оголошення (не комерційного характеру і не про вакансії):

- на сайті можна розмістити безкоштовно (якщо Ви самі заповните відповідну форму подання оголошення);

- в газеті публікуються перший раз безкоштовно (при повторній публікації - на платній основі).


Що таке комерційне оголошення? Як відрізнити приватне (звичайне) оголошення від комерційного?

Слід відрізняти приватні оголошення від комерційних. Комерційне оголошення – це оголошення, пов’язане з постійним чи періодичним здійсненням прибуткової діяльності. Також всі оголошення про послуги ми відносимо до комерційних.

Якщо у Вас виникають вагання до якої категорії віднести своє оголошення  – ми завжди готові допомогти. Адреса редакції: м.Коломия, вул. Петлюри, 13; (03433) 5-09-90, 099-909-81-24; графік роботи: з 8.00 до 17.00.


Які терміни публікації в газеті/на сайті?

Газета "ЗР-Інформ" виходить 1 раз на тиждень (у п’ятницю).

На сайті терміни публікації кратні 7 дням. Початок публікації розпочинається одразу від часу подачі оголошення (для безкоштовних) або одразу після проплати публікації (для платних оголошень).


Які оголошення платні? Який обсяг оголошень можна подавати?

Оголошення, які приймаються до публікацій поділяються на звичайні (приватні) оголошення (обсяг в газеті - до 20 слів), комерційні (обсяг в газеті - до 10 слів) та оголошення про роботу ("Пропонуємо роботу") (обсяг в газеті - до 20 слів).

Усі комерційні оголошення та оголошення про вакансії – публікуються виключно на платній основі. Приватні (звичайні) оголошення публікуються безкоштовно. Повторна публікація приватних оголошень в газеті здійснюється на платній основі.

Якщо бажаєте подати оголошення більшого обсягу в газету (яке перевищує 10/20 слів, в залежності від типу), то це можна зробити, оплативши додаткові слова (0,50 грн./1 додаткове слово).

Увага! На сайті (Дошці оголошень) обсяг оголошень може бути більшим (до 2000 символів) + є змога прикріпити до 3-х фото.


Я подав оголошення, коли його опублікують в газеті/на сайті?

Безкоштовні оголошення публікуються одразу на сайті. Для цього достатньо тільки зареєструватися на сайті та заповнити форму подачі оголошення. Платні оголошення публікуються на сайті одразу після проплати. Якщо йдеться про публікацію в газеті, то оголошення, які надійшли до 17 год (день тижня - середа), публікуються у поточному номері газети "ЗР-Інформ" (виходить у пятницю).  


Я подав оголошення, але його відхилили. Чому і що робити?

Якщо Ви подали оголошення, але воно було відхилене нашим модератором, значить дане оголошення не відповідає Правилам публікації. Вам необхідно підкорегувати текст оголошення і подати його повторно, або проконсультуватися з працівниками нашої редакції, як вирішити дану проблему. Написати нам листа. Публікації в ЗМІ регулює Закон України "Про рекламу". Якщо діяльність вимагає наявність ліцензії, то оголошення/реклама публікуються з вказанням даних ліцензії.


Я хочу розмістити більше інформації на сайті, як це зробити?

Якщо потрібно подати розширене оголошення чи рекламну інформацію на сайті, надішліть нам на email необхідний текст оголошення/реклами/фотоматеріали і ми озвучимо вартість розширеної публікації та умови її публікації.


Як здійснити проплату?

Платні послуги оплачуються через наступні форми оплати:

  • через електронні сервіси, які запропоновані на сайті (InterКassa) - оплачуєте, не відходячи від монітора;
  • готівкою в редакції тижневика «ЗР-Інформ» (адреса редакції: м.Коломия, вул. Петлюри, 13; графік роботи: з 8.00 до 17.00 год);
  • оплативши банківські рахунки (наші платіжні реквізити – див. тут) або зателефонуйте нам і ми надішлемо наші платіжні реквізити смс-кою на Ваш телефон.

Виникають додаткові запитання – тел. бухгалтерії  (03433) 2-54-05.


Як розмістити графічну рекламу в газеті/на сайті?

На сторінках тижневика можна розміщувати графічну рекламу, яка вимірюється в квадратних сантиметрах (см2). Рекламна площа може коливатися від 20 до 1020 см2. Макет рекламного блоку пропонує рекламодавець, або розробляє наш дизайнер (безкоштовно). Вартість, умови публікації та інші вимоги до графічної реклами в газеті – тут.

Рекламу на сайті розміщуємо у формі банерів різних форматів, які розміщуються на всіх сторінках сайту.


Мені не вдається додати оголошення на сайті. Що робити?

Якщо не вдається через форму додавання оголошень подати своє оголошення – зателефонуйте нам тел. (03433) 5-09-90, 099-909-81-24, або напишіть нам.


Я не можу відшукати своє оголошення в газеті/на сайті. Що робити?

Якщо Ви подали своє оголошення в газету/на сайт, але не змогли відшукати його в тижневику чи на сайті – зателефонуйте нам: тел. (03433) 5-09-90, 099-909-81-24, або напишіть нам.


Як зробити своє оголошення більш помітним?

Для того, щоб Ваше оголошення було більш помітним в газеті/на сайті, можна скористатися платними послугами з додаткового оформлення оголошення:

  • в газеті можна: розмістити біля оголошення фото або логотип, виділити оголошення рамкою (прямокутною чи овальною), виділити шрифт потовщенням, подати своє оголошення на чорному фоні);
  • на сайті можна: виділити оголошення рамкою, підняти у списку оголошень вгору, або розмістити оголошення в рекламних блоках.

Які можливі знижки?    

Для клієнтів, які розміщують свою рекламу/оголошення (комерційні та вакансії) на місяць і більше – існують суттєві знижки (до 25%!). Йдеться про акцію «3+1», оплативши три публікації комерційного оголошення, оголошення про вакансію чи графічної реклами, четверта публікація йде безкоштовно.


Як підписатися на електронний варіант газети «ЗР-Інформ»?

Оформити підписку на електронне видання тижневика можна як на сайті, так і в редакції газети. Оформити підписку на паперовий варіант газети можна через відділення Укрпошти.


Які ціни на платні послуги?

Ознайомитися з вартістю платних послуг можете тут.

Підпишись на електронну версію газети "ЗР-Інформ"!

Більше оголошень та рекламних пропозицій - в тижневику "ЗР-Інформ"!

Адреса редакції "ЗР-Інформ": м. Коломия, вул. Петлюри, 13, тел. 099-909-81-24, (03433)5-09-90.