TISON — Виробник електронних пристроїв

https://tison.com.ua/

TISON — Виробник електронних пристроїв

0 оголошень Дніпропетровська обл. Пропозиції

Контактна інформація

Адреса:
49000, Дніпро, вул. Січових Стрільців, 94
Телефон 1:
+38(096)824-24-52
Адреса сайту:
https://tison.com.ua/

Компанія TISON є виробником електронних пристроїв. Виготовляємо блоки живлення, зарядні пристрої, портативні зарядні станції, регулятори для АС та ЄС-двигунів. Маємо власну виробничу базу в Україні з найновішим обладнанням, застосовуємо у роботі сучасні матеріали провідних фірм та постійно розширюємо асортимент виробів.
Компанія TISON надає повний цикл послуг з розробки та виробництва електроніки. Виходячи з поставленого завдання, ми можемо взяти на себе розробку пристрою під ключ або виконання окремих етапів.
Надаємо послуги з виготовлення друкованих плат, проводимо монтаж плат та електронних вузлів різного ступеня складності з використанням технології поверхневого монтажу на сучасному обладнанні високої точності.
Для вирішення різних технологічних завдань ми робимо як автоматичний, так і ручний монтаж, залежно від характеристик виробу та його експлуатаційних характеристик.
Виробництво електроніки, а саме монтаж друкованих плат, починається з отримання технічного завдання з необхідними для монтажу параметрами від Замовника. При цьому, щоб уникнути помилок у проекті Замовнику, слід уважно поставитися до вибору конструкції друкованої плати, матеріалів, з яких вона буде виконана.
TISON пропонує виготовлення моточних виробів за документацією або технічним завданням.
Виконуємо рядову намотування трансформаторів та дроселів різних типів та розмірів. У процесі намотування використовуються лише високоякісні матеріали.
Незалежно від обсягу та складності завдань – чи це багатосерійне виробництво чи виготовлення дослідного зразка – всі роботи будуть виконані за міжнародними стандартами. Кожен технологічний етап проходить суворий контроль Відділу якості, що унеможливлює наявність браку обладнання.


Пропозиції магазину

Немає оголошень
Підписка на газету

Підпишись на електронну версію газети "ЗР-Інформ"!

Більше оголошень та рекламних пропозицій - в тижневику "ЗР-Інформ"!   Публічна угода / Оферта

Адреса редакції "ЗР-Інформ": м. Коломия, вул. Петлюри, 13, тел. 099-909-81-24, (03433)5-09-90.

оголошень
58
рубрик
44
регіону
магазинів